About

בלב פארק השרון – אחת משמורות הטבע האחרונות והיפות ביותר במישור החוף, בחרנו להקים את "ביער" – אתר אירועים ייחודי ומוקפד, היוצר רצף אינטגראלי עם הסביבה המקיפה אותו. מתחם טבעי המהווה שמורת טבע בפני עצמה. שמורת טבע של איכות.

הטבע עצמו אחראי לעיצוב המיוחד של "ביער". לנו נותר רק לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר שישכילו "לעבוד איתו". החזון שלנו היה להקים אתר אירוח בטבע, המשרה אווירה אינטימית. מתחם המעוצב בקפידה עד הפרט האחרון למגוון רחב של אירועים, המאפשר לכם לתכנן חוויה חד-פעמית, ייחודית ומרגשת. יחד עם זאת, חשוב היה לנו לשמור על סביבתו הטבעית ויופיו האותנטי של פארק השרון – מבלי להתערב בו או לקלקל אותו.

עם האתגר הזה ניגשנו לאדריכלית אורלי שרם, מהבולטות והיצירתיות שבאדריכלי ישראל, שעיצבה עבורנו גן המשלב מבנה שקוף בעל קווים נקיים וצורות פשוטות, היוצר המשך ישיר וזורם עם היער העוטף אותו, באופן המשלים את חוויית הטבע ששאפנו אליה ומעניק לאורחים תחושה שהם יושבים בליבו של יער.

 

Light & Sound

לצד עיצוב סביבת האירוע – התאורה והסאונד מהווים את האלמנט החווייתי החזק ביותר. באופן טבעי, רצינו ליצור אפקט בלתי נשכח.

מערכות התאורה והסאונד שלנו הן מהחדישות והמתקדמות בעולם ונחשבות ליוצאות דופן בישראל, בגודלן ובאיכותן. אנחנו עובדים רק עם ציוד של מיטב המותגים האירופאים והאמריקאיים, כשהמעצב מיכה מרגלית, המהווה חלק בלתי נפרד מהצוות, ממשיך לעדכן ולשלב ציוד חדיש ומתקדם, בכדי לשמור על הרמה הגבוהה וליצירת חוויה חושית יוצאת דופן.

כל מארח יכול לבחור את עיצוב התאורה המתאים לאווירה אותה הוא מבקש ליצור, בכל רגע ורגע במהלך האירוע ובכל פינה ופינה במתחם. ניתן להפוך את המבנה למקום רגוע, פסטורלי וחם בלב היער – ברגע אחד, ולמועדון אולטימטיבי ומלא אנרגיות ברגע אחר, ואפילו לאמץ סגנונות שונים ומנוגדים בחלקים שונים של החלל, בו זמנית – להנאת כל אורחי האירוע.

Questions & Answers

Our Service Philosophy

"ביער" הוא עסק משפחתי, המנוהל באופן מעשי ע"י בני המשפחה, מתוך תפיסת איכות חסרת פשרות ושאיפה לשלמות. אנו נוכחים בכל אירוע, עד סופו, במטרה לוודא ולהקפיד שהכל מתנהל בהתאם למתוכנן – עד לפרטים הקטנים ביותר, ובסטנדרט הגבוה המאפיין את "ביער". אנו בוחרים לעבוד רק עם אנשי מקצוע שהפרפקציוניזם וההקפדה על הפרטים חשובה להם, השותפים כמונו לאהבת האירוח.

תפיסת השירות שלנו אומרת כי מספר המוזמנים הוא מספר הלקוחות שיש לנו בכל אירוע ואירוע. אנחנו מאמינים שהאיכות הבלתי מתפשרת שאנו דוגלים בה, רמת השירות הגבוהה, היחס האישי והעובדה שהקמנו אתר אירועים בעל רישיון עסק מבטיחים ללקוחותינו חוויה מדהימה ומאפשרים להם ליהנות ולארח בהנאה ובנינוחות, מתוך ידיעה שהאירוע מתנהל בדיוק כפי שהובטח.

התמזל מזלנו לעבוד בצד השמח של החיים, וזאת אנו עושים באהבה גדולה, בכל יום מחדש. יש לנו הזדמנות אחת להרשים את האורחים שלכם ואנחנו לא מתכוונים לאכזב אתכם.

Our Professionals

מוזיקה

Inspiration

 משרד
04-6341091 | 09-7422221

עומר 052-2814455ניר 052-2223333
אוהד 052-3311300

Back to Top